NAKLEJKI MAGNETYCZNE

 Jest to łatwa w zastosowaniu forma reklamy m.in. na pojazdach. W łatwy i szybki sposób można zdemontować taką reklamę przywracając autu cywilny wygląd. Naklejki można również stosować na wszelkiego rodzaju podłoża metalowe - szafki, drzwi, lodówki, itp. Naklejki magnetyczne to doskonała alternatywa dla reklam wyklejanych bezpośrednio na karoserii samochodu.       NAKLEJKI CIĘTE PO KONTURZEFIRMOWE - PROMOCYJNE - SERWISOWE - OKOLICZNOŚCIOWE - ETYKIETY

Oferujemy naklejki samoprzylepne wycinane po konturze. Naklejki mają szerokie zastosowanie w okresowych promocjach handlowych na witrynach sklepowych, w oznakowaniach samochodów firmowych oraz w wielu innych zastosowaniach w wizualizacji firm. W zależności od zastosowania okleiny graficzne wykonujemy na rożnych foliach samoprzylepnych.

      NAKLEJKI PODŁOGOWE


Podłoga to bardzo dobry nośnik reklamy.

Oferujemy naklejki podłogowe wykonane z bardzo trwałej folii samoprzylepnej, z laminatem antypoślizgowym. W cenę wliczony jest druk solwentowy wysokiej rozdzielczości o bardzo nasycowych kolorach. Tego rodzaju naklejki świetnie nadają się przy okresowych promocjach w centrach handlowych jak również do oznaczeń tras kierunkowych.


     NAKLEJKI WYPUKŁE 3DNaklejki drukowane na folii samoprzylepnej, pokryte żywicą poliuretanową, która nadaje im wypukły kształt i podwyższoną trwałość. Są odporne na zewnętrzne warunki atmosferyczne (temperatury w zakresie od -40 do +80°C, opady, wilgoć, promieniowanie UV). Naklejki 3D mają bardzo szerokie zastosowanie. Świetnie sprawdzają się jako reklama z firmowym logo na pojazdach, komputerach, meblach, sprzęcie RTV, AGD.

Polecamy: Polecamy:

okleiny graficzne małopolska

etykiety na produkty Małopolska