Oferujemy wydruki wielkoformatowe w rozdzielczości 1440 dpi. Druk wielkoformatowy odbywa się na maszynie Roland. Drukujemy technologią ECO solwentu, która zapewnia odporne wydruki na warunki atmosferyczne. 

Produkujemy szyldy, tablice reklamowe, billboardy, banery reklamowe, naklejki magnetyczne, naklejki cięte po konturze, plakaty, fototapety oraz wiele innych prac na wysokiej klasy mediach do zadruku takich jak folie samoprzylepne, winyle, siatki, papiery oraz nietypowe materiały Ta technologia daje nam praktycznie nieograniczone możliwości z zakresie poligrafii. Pozwala to na wykonywanie pojedynczych prac o wysokim standardzie. W razie potrzeby, czyli przy wydrukach dodatkowo narażonych na uszkodzenia mechaniczne (np. ścieranie lub poryso - wanie) laminujemy powierzchnie bardzo mocną folią UV. Zawsze służymy pomocą przy wyborze mediów..


Poniżej kilka naszych realizacji.


produkcja tablic reklamowych małopolskie

produkcja szyldów małopolskie

produkcja billboardów małopolskie

Wykonujemy banery na tkaninach i siatkach winylowych. Dzięki temu zachowują one ogromną trwałość i odporność na warunki atmosferyczne i inne czynniki zewnętrzne. Wykorzystanie do nadruku techniki solventowej sprawia, że grafika staje się niezwykle realistyczna i żywa. Materiały, na których wykonywane są nasze projekty wyróżniają się maksymalną grubością (510g). Naszym nowatorskim pomysłem oferty reklamy na banerze jest galeria gotowych projektów graficznych. Prezentowane tutaj projekty można dowolnie modyfikować. Można je przeformatować, zmienić tekst lub kolorystykę. Wszystkie banery są wykonane z bardzo trwałego winylu (przypomina materiał plandekowy) o gramaturze 540 g/m2. Wykończenie zgrzewem i oczkowaniem stalowym. Bardzo łatwy montaż i demontaż banerów oraz bezproblemowy transport sprawia że ta forma reklamy wizualnej jest bardzo popularna.  


Propozycje graficzne banerów, podzielone tematycznie.

Każda propozycja graficzna może być dowolnie modyfikowana do potrzeb klienta bez dodatkowych opłat.


Polecamy:

produkcja tablic reklamowych Małopolskie

produkcja szyldów Małopolskie

produkcja billboardów Małopolskie